cherepaha

ЧЕРЕПАХА ЮРІЙ ІВАНОВИЧ
начальник штабу Цивільного захисту ДЗ "Луганський державний медичний університет"

АДРЕСА:

93012, м. Рубіжне, вул. Будівельників, 32
Тел./факс: (06453) 6-17-32
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   Прогнозування надзвичайних ситуацій, можливих на об’єктах університету, визначення на основі прогнозу потреби в силах і засобах, необхідних для запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків.

   Розвиток університету у напрямі, який виключає (істотно знижує) можливість виникнення надзвичайних ситуацій. Аналітичне опрацювання інформації про можливі в регіоні надзвичайні ситуації.

   Виконання законодавчих та нормативно-правових актів, дотримання норм і стандартів у сфері цивільного захисту .

   Розроблення планів здійснення запобіжних заходів та оперативного реагування у сфері цивільного захисту. Виконання науково-технічних програм, спрямованих на запобігання надзвичайним ситуаціям, зниження ризику їх виникнення.

   Створення, збереження і раціональне використання матеріальних ресурсів для запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків.

   Оповіщення працівників і студентів університету про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій. Постійне і достовірне інформування про наявну обстановку, заходи цивільного захисту.

   Організація захисту працівників, студентів і об'єктів університету, всебічної допомоги потерпілим від надзвичайних ситуацій.

   Планування і проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт для ліквідації надзвичайних ситуацій. Організація всебічного забезпечення заходів цивільного захисту. Планування і здійснення заходів з евакуації.

   Забезпечення готовності органів управління, сил і засобів цивільного захисту університету до реагування на надзвичайні ситуації, можливі на об’єктах університету. Організація взаємодії з органами управління і силами цивільного захисту територіального підпорядкування.

   Навчання працівників і студентів університету способам захисту в умовах надзвичайних ситуацій.

   Створення систем аналізу і прогнозування, оповіщення і зв’язку, спостереження і контролю за радіоактивним забрудненням, хімічним зараженням, підтримання їх у постійній готовності до дій в умовах надзвичайних ситуацій.

   Підготовка і перепідготовка керівного, начальницького складу, фахівців цивільного захисту. Навчання персоналу вмінню застосовувати засоби індивідуального захисту.

   Забезпечення працівників і студентів засобами індивідуального захисту, особового складу формувань цивільного захисту табельним майном відповідно до норм оснащення. Підготовка засобів колективного захисту.

 

1. Наказ про створення комісії з питань евакуації

2. Наказ про створення комісії з питань НС

3. Схема організації структури ЦЗ

4. Звіт про проведення спеціального об'єктового тренування

5. Проведення протипожежного тренування ЦЗ 2018

6. Проведення спільного об'єктового тренування ЦЗ, 2018