Згідно сумісного наказу МО, МОЗ та МОН України №322/631/709 від 29.06.2016 року Ви маєте право і можливість пройти контрактне навчання для отримання звання офіцера медичної служби запасу.

Кафедра сімейної, соціальної, військової медицини та організації охорони здоров’я з 21.02.2018 року розпочала комплектування навчальної групи з 30 осіб (кількість обмежена квотою). Всім бажаючим потрібно:
1) прибути на кафедру;
2) подати заяву;
3) отримати направлення і пройти військово-лікарську комісію за місцем реєстрації;
4) пройти конкурсний відбір та заключити контракт на навчання – 2 роки (вартість одного року навчання - 6 тис. грн.).

Пріоритет буде надаватися студентам 4 курсу медичного та 3 курсу стоматологічного і фармацевтичного факультетів. Можуть звертатися інтерни 1 року з терміном навчання 2 роки та більше, студенти 5 курсу, якщо інтернатуру вони будуть проходить у ДЗ «ЛДМУ».

Військова підготовка за програмою підготовки офіцерів медичної служби запасу почнеться з 1 вересня 2018 року. Заняття будуть плануватися поза межами сітки розкладу. В подальшому плануються щорічні набори.

Увага!

Військова підготовка за програмою підготовки офіцерів медичної служби запасу
може здійснюватися тільки під час очного навчання!
Термін подання документів – до 30 квітня 2018 р.