Студенти університету Данько Ірина (І курс) та Шаповалов Олексій (ІІ курс)
серед майже чотирьох тисяч учасників з усієї країни вибороли почесне І місце!

Підведено підсумки ІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймося за нове життя!», присвяченого Лесі Українці. Студенти університету Данько Ірина (І курс) та Шаповалов Олексій (ІІ курс) серед майже чотирьох тисяч учасників з усієї країни вибороли почесне І місце!

На розсуд членів журі була представлена літературно-музична композиція за мотивами творів Лесі Українки «Contraspemspero».

Потужний спів вокалістки та неперевершена майстерність рок-гітариста вразили організаторів конкурсу. На Ірину та Олексія чекає Гала-концерт у Чернівецькій обласній філармонії.

Задля спільної перемоги працювали:

• викладачі кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами;
  • БриковМарк та Бобровник Роман (ІV курс),
  • Сердюк Владислав та Цеберський Костянтин (ІІІ курс)
  • за сприяння Агенції організації свят «V&Mshowgroup» та МКУ «Палац культури» м.Рубіжне.

Вітаємо

ДЗ «Луганський державний медичний університет» із перемогою у ІIIВсеукраїнському конкурсі ! ! !