1 березня 2018 року у Актовій залі ДЗ «Луганський державний медичний університет» відбулося урочисте засідання та святковий концерт з нагоди випуску спеціалістів-провізорів заочного відділення фармацевтичного факультету ДЗ «ЛДМУ».

Урочисте засідання відкрив ректор ДЗ «Луганський державний медичний університет», доктор медичних наук, Заслужений лікар України, професор Ігор Володимирович Іоффе. Декан фармацевтичного факультету, доктор фармацевтичних наук, Заслужений працівник охорони здоров'я України, професор Гудзенко Олександр Павлович зазначив роль випускників ДЗ «ЛДМУ» в розвитку фармації в Луганській області і в Україні, та побажав провізорам професійного зростання.

В урочистій обстановці прозвучали слова привітань від Голови державної екзаменаційної комісії, д.ф.н. професора кафедри ботаніки Національного фармацевтичного університету м. Харків – Сербіна Анатолія Гавриловича; першого проректора ДЗ «ЛДМУ» доктора біологічних наук, доктора медичних наук, професора Смірнова Сергія Миколайовича; завідувача кафедри фармацевтичної хімії та фармакогнозії, доктора біологічних наук, професора Орлової Олени Анатоліївни; виконувача обов'язки Декана медичного факультету, кандидата філософських наук, доцента Кузьміченко Інни Олегівни; виконувача обов'язки Декана післядипломної освіти ДЗ «ЛДМУ», доцента Акімової Маргарити Сергіївни.

Слова подяки від вже колишніх студентів на адресу ректора ДЗ «ЛДМУ», професора І.В. Іоффе, першого проректора з науково-педагогічної роботи, професора С.М. Смірнова, декана фармацевтичного факультету, професора О.П. Гудзенко, професорсько-викладацького складу ДЗ «ЛДМУ» , а також деканату фармацевтичного факультету висловила випускниця Євгенія Прядко.

Святковий концерт для випускників підготував творчий колектив Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет» (ведучий – Кислиця Микита, музичний супровід – Бриков Марк, фотозйомка – Бобровник Роман; Вокальний ансамбль «РЕПРИЗА», Анастасія Макарук; танцювальний колектив народного танцю «МРІЯ» та танцювальний дует Данько Ірина та Лаштабенко Ілля).

Ректорат, деканат і весь професорсько-викладацький колектив щиро вітають

наших випускників із завершенням навчання на заочному відділенні фармацевтичного факультету ДЗ «Луганський державний медичний університет», бажають їм успіхів в обраній професії і удачі на життєвому шляху!