В Україні 14 березня відзначається День українського добровольця.

Його встановлено рішенням Верховної Ради у 2017 році з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Саме завдяки героям, які за покликом серця стали на захист своєї Батьківщини, їх мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію. Загалом у конфлікті на сході України брали участь майже 40 добровольчих батальйонів, що згодом ввійшли у військові частини силових структур.

Студенти ДЗ «ЛДМУ» та викладачі кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами побували на урочистому заході присвяченому Дню українського добровольця, який відбувся у Рубіжанському політехнічному коледжі ім. О.Є. Порай-Кошиці ЛНУ ім. Тараса Шевченка. Студенти медичного університету привітали добровольців та висловили свою шану та повагу героям-патріотам, які віддано присвятили своє життя служінню Україні.

У кінематографічній вітальні кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами відбувся перегляд та обговорення документального фільму «Аеропорт» про мужніх захисників Донецького аеропорту.