15-17березня 2018 року пройшов Національний навчальний візит до Запорізького Національного університету на тему “StudentAction – ефективні студентські організації” організований Britishcouncilв Україні.

У навчальному візиті прийняв участь голова студентської ради ДЗ "ЛДМУ" Романюк Дмитро - студент 4 курсу стоматологічного факультету.

У ході візиту студентам з усієї країни провели: тренінг на тему ефективні студентські організації, екскурсію на Запоріжсталь, місцеву адміністрацію, обласний центр молоді, та на Запорізьку січ.

Також представники майже всіх вишів мали можливість обмінятися досвідом з приводу студентських самоврядувань, організацій та різноманітних проектів у напрямку розвитку освіти, медицини та урбаністики.