Під такою назвою 23 березня пройшла традиційна весняна зустріч у поетичній вітальні кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами.

У день поезії йшлося про НАДталановитих людей. Людей, які поєднали в собі царину поетичного слова та найгуманнішу в світі професію лікаря.

Під час зустрічі лунали різножанрові поетичні рядки знаних і незнаних українських лікарів-поетів різних часів: Степана Руданського й Михайла Качалуби, Олександра Тесленка й Віталія Коротича, Іона Дегена й Володимира Гаухмана…

001002003

Серед лікарів є чимало поетів. Славиться й наша Alma mater талановитими людьми. Людьми, які органічно поєднують поетичне слово й служіння людям. Проникливо звучали у виконанні студентів поезії лікаря, професора, доктора медичних наук і поета Ярослава Миколайовича Кремінського.

Його робота – посестра поета,
В якій не місце примхам аритмій,
В якій склепіння перевтоми вій
І ніжне соло радості кларнету … (Я.Кремінський)

Окрасою зустрічі став виступ доктора медичних наук, професора, завідувача кафедри мікробіології, гігієни та екології Ігоря Славовича Гайдаша із власним поетичним доробком.

Украина, Украина!
Ты одна лишь мной любима!
Выше чести нет – быть сыном
Или дочкой Украины! (І.Гайдаш)

Щире слово талановитого автора довело, що в жодній професії матеріальне з духовним не переплітається так тісно, як у професії лікаря.