17 березня 2018 року в Чернівецькій обласній філармонії відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймося за нове життя!», присвяченого Лесі Українці.

Студенти університету Данько Ірина (І курс) та Шаповалов Олексій (ІІ курс), які посіли призове перше місце, взяли участь у нагородженні та Гала-концерті. Хист та наполегливість, неймовірна чуттєвість та переконлива майстерність, сучасне оригінальне виконання класичного твору Лесі Українки «Contra spem spero ...» привернули увагу журі, а численна глядацька аудиторія зустріла виступ наших учасників у філармонії заслуженими бурхливими оплесками.
   Задля спільної перемоги працювали: викладачі кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами; Бриков Марк та Бобровник Роман (ІV курс), Сердюк Владислав та Цеберський Костянтин (ІІІ курс) за сприяння Агенції організації свят «V&M show group» та МКУ «Палац культури» м.Рубіжне.

Вітаємо

ДЗ «Луганський державний медичний університет» із перемогою у ІIIВсеукраїнському конкурсі ! ! !