23-25 травня 2018р ІІ Міжнародний форум «Від ініціативи - до дії» у Святогірську об’єднав молодіжних працівників, представників влади та активістів з усіх регіонів України всіх тих, хто дбає про майбутнє України, працюючи з молоддю.

   У форумі взяли учать міжнародні експерти та представники європейських мереж молодіжних центрів з Люксембургу, Вірменії, Естонії та Ірландії. Організаторами форуму виступили: Департамент молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України, Асоціація молодіжних центрів України, Управління у справах сім’ї та молоді Донецької ОДА.

   ДЗ «ЛДМУ» на форумі представляли викладач кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами Чернушина Л.В. Учасники мали можливість ознайомитися з досвідом роботи молодіжних центрів міст Слов’янська, Краматорська, Дружківки Донецької області, відвідати одну з опорних шкіл у м. Дружківка, взяти участь у майстер-класах, тренінгах, квестах, обговореннях, поспілкуватися з представниками міжнародних організацій, які надають гранти та здійснюють підтримку проектної діяльності українським громадським організаціям.

   Висловлюємо щиру подяку організаторам та учасникам форуму за можливість обмінятися досвідом, познайомитися з цікавими людьми, нових вражень та атмосферу, яка надихає.

12