25.05.2018. на базі кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами в рамках проекту ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні Європейський простір Together 4 Civil Society провів серію міні-тренінгів зі студентами ДЗ «ЛДМУ».

Метою проекту є надання технічної допомоги організаціям громадянського суспільства, які прагнуть до розвитку суспільства в Україні, виходячи з цінностей Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Тематика тренінгу стосувалась питань громадянського суспільства, соціального розвитку, громадянської активності, волонтерства, участі в житті громади та інших напрямів пов’язаних з розвитком громадянського суспільства в Україні. Після закінченню сесійного заняття студенти отримали сертифікати про успішне проходження тренінгів.