Студенти ДЗ «ЛДМУ» взяли участь у Всеукраїнському забігу, який розпочався 1 червня об 11.00 одночасно у всіх регіонах України напередодні Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, який щорічно відзначається 5 червня.

Спортивну акцію активно підтримує Міністерство освіти і науки України, Спортивна студентська спілка України та Національний олімпійський комітет України. «Зелена миля» має на меті привернути увагу громадськості до екологічних проблем сьогодення та пропагувати здоровий спосіб життя. Під час урочистих вітань були відзначені грамотами спортсмени-професіонали та команди навчальних закладів нашого міста.

Студенти нашого університету, викладачі кафедри фізичного виховання та кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами традиційно представили найчисельнішу команду учасників спортивного заходу, яка була нагороджена грамотою Рубіжанської міської ради за активну участь у Всеукраїнському забігу «Зелена миля 2018».