31 травня – 01 червня 2018 р. викладачі кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами та кафедри нейрохірургії, травматології та ортопедії з ЛФК: зав. Карлова Т.Є., ст.викл. Гришина О.С., викл. Лукаш Ю.М., ас. Рашиді Б.Р. взяли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЛІНГВІСТИКИ, ПРОФЕСІЙНОЇ ЛІНГВОДИДАКТИКИ, ПСИХОЛОГІЇ І ПЕДАГОГІКИ ВИЩОЇ ШКОЛИ», що відбулася на базі ВДНЗ «Українська медична стоматологічна академія».

Під час роботи пленарного та секційних засідань обговорювалися актуальні питання психології, педагогіки та мовознавства. Учені з різних країн мали змогу представити результати своїх наукових розвідок, презентувати свої наукові та навчально-методичні проекти, окреслити пріоритетні напрями роботи педагогів вищої школи на шляху реформування системи освіти тощо.