Як іноземцю швидше призвичаїтись до проживання у чужому місті?

Аби допомогти комфортно відчувати себе у незнайомому середовищі та занурити студентів-іноземців в іншомовне комунікативне середовище викладачами кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами проведено заняття з дисципліни «Українська мова як іноземна» у форматі пізнавального квесту.

Першокурсники, які приїхали з Індії, замість аудиторного заняття проходили вулицями Рубіжного і за допомогою підказок виконували завдання пізнавальної гри. Під час квесту, студенти ознайомилися з визначними місцями та пам’ятниками нашого міста: жертвам чорнобильської трагедії, воїнам-інтернаціоналістам; побували та записалися у міську бібліотеку, відвідали окрасу нашого міста – Святоуспенський храм. А йти маршрутом та відшукати підказки їм допомагали перехожі, з якими учасники квесту розмовляли українською мовою. А завершилася квестова мандрівка екскурсією у міському Центрі туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.

Варто відзначити, що проведення заняття у формі пізнавальної гри викликало зацікавленість студентів, допомогло практичному закріпленню вивченої лексики першого року навчання та переконало, що досягти поставленої мети можливо за умови злагодженої командної роботи.