15 червня 2018 року у МКУ «Палац культури» відбулося Урочисте засідання та святковий концерт з нагоди Дня медичного працівника та 95-річчя охорони здоров’я м. Рубіжне.

   Цей захід було організовано спільно з МКУ «Палац культури» та ДЗ «Луганський державний медичний університет».

   Із професійним святом медичних працівників привітали міський голова міста Рубіжне Хортів Сергій Іванович, ректор ДЗ «Луганський державний медичний університет» Іоффе Ігор Володимирович та начальник міського управління охорони здоров’я Янко Наталія Іванівна.

   На це свято також був запрошений заступник директора Департаменту охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації Рибалко Ольга Юріївна, яка сердечно привітала усіх присутніх у залі с Днем медичного працівника.

   До привітань приєдналися також запрошені гості заходу: Донцова Катерина Михайлівна – Директор Луганського обласного Будинку дитини та генеральний директор науково-виробничого підприємства «Зоря» Чернецов Олександр Олександрович.

   Почесними грамотами виконавчого комітету Рубіжанської міської ради, грамотами ДЗ «Луганський державний медичний університет» за розвиток медичної освіти були нагороджені медичні працівники лікарні та співробітники університету за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу охорони здоров’я населення, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди Дня медичного працівника.

   Урочистий захід завершила концертна програма за участю творчих колективів міста Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет».

001b003b

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут: Google Photo