Літо – це чудові канікули, на які чекають з нетерпінням, найкраща пора для відпочинку, цікавих знайомств і нових вражень.

Педагоги та вихованці пришкільного табору «Світанок» загальноосвітньої школи №3 м. Рубіжне запросили студентів-іноземців І курсу ДЗ «ЛДМУ» на свято «У колі друзів». Весело й гамірно зустрічали діти студентів з Індії піснею про рідний край, запальним танцем та подарували сувеніри, які виготовляли власноруч.

Викладачі кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами й студенти підготували ігрову програму, під час якої всі разом мандрували станціями «Яскраве мехенді», «Пізнавальна», «Художня майстерня», «Весела гра». Святкування проходило у великому дружному колі, студенти з вихованцями табору танцювали ігри-руханки, малювали дітям традиційні індійські узори хною, у художній майстерні створювали малюнки «Моя Батьківщина має назву Україна», «Індія – моя рідна земля» та розгадували завдання вікторини «Індія та Україна».

Свято з’єднало різні культури в єдине коло. Радість, усмішка та щирість у дитячих очах ще раз переконали всіх присутніх на святі, що, незважаючи на вік, мову, релігію, традиції можна підтримувати та дарувати один одному любов, доброту й радість.