20 червня 2018 року у місті Кремінна на базі КУ «Кремінське РТМО» було проведено чергову науково-практичну конференцію «Актуальні питання педіатрії» у межах роботи Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України.

Були присутні лікарі-педіатри, сімейні лікарі, лікарі-неонатологи та дитячі інфекціоністи з багатьох міст і районів Луганської області.

З доповідями актуальні теми практичної педіатрії виступили голова Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України, завідувач кафедри педіатрії з дитячими інфекціями, доцент Волошин О.М., доцент кафедри педіатрії з дитячими інфекціями Осичнюк Л.М., асистент кафедри педіатрії з дитячими інфекціями Ракова К.В. та клінічний ординатор кафедри педіатрії з дитячими інфекціями ДЗ «ЛДМУ» Сергієнко Я.В.

Запрошені на конференцію психолог Луганського центру відновлювального лікування та реабілітації ветеранів війни Дахно С.А. та психолог-методист Луганського обласного наркологічного диспансеру Гончарова О.А. презентували доповіді за темами відповідно «Підліткова наркоманія: особливості, причини, ознаки» та «Профілактика наркоманії в сім’ї».

Керівництво Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України висловлює щиру подяку головному лікарю Кульбач Ларисі Альфредівні та завідуючому педіатричним відділенням Дарченко А.В. КУ «Кремінське РТМО» за сприяння та допомогу в організації конференції.