22 червня 2018 року у Актовій залі ДЗ «Луганський державний медичний університет» відбувся урочистий захід, присвячений випуску студентів 2018 року факультету підготовки іноземних громадян ДЗ «ЛДМУ».

З привітальним словом до випускників звернулися Ректор ДЗ «Луганський державний медичний університет», професор Іоффе Ігор Володимирович; міський голова міста Рубіжне Хортів Сергій Іванович; Заступник директора Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації Рибалко Ольга Юріївна; перший проректор з науково-педагогічної роботи професор Смірнов Сергій Миколайович; заступник декана по роботі з іноземними громадянами ДЗ «ЛДМУ» Смірнов Антон Сергійович. На урочистості завітав і голова мусульманської громади «Бесмілля» імам Темур Берідзе. Без теплих слів не залишились і педагоги, які отримали почесні грамоти від своїх вихованців.

Наприкінці свята, талановиті студенти Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ» приготували яскраві концертні номери. Завершальним подарунком для випускників стала фотосесія в мантіях.

Свято завершилось, але радісний настрій, подарований ним, надовго залишиться в пам'яті у всіх, хто був присутній на цьому заході.