22 червня 2018 року у Актовій Залі ДЗ «Луганський державний медичний університет» відбувся урочистий захід, присвячений випуску 2018 року на медичному факультеті.

Церемонію відкрив Ректор ДЗ «Луганський державний медичний університет», професор Іоффе Ігор Володимирович.

З привітальним словом до випускників також звернулися перший заступник рубіжанського міського голови Башкір Олексій Віталійович; Головний лікар Комунальної установи «Рубіжанська центральна міська лікарня» Кравченко Едуард Анатолійович; Голова управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради Янко Наталія Іванівна; перший проректор з науково-педагогічної роботи професор Смірнов Сергій Миколайович; в.о. декана медичного факультету, доцент Кузьміченко Інна Олегівна; Голова ДЕК на медичному факультеті, професор Лоскутова Ірина Володимирівна.

Далі послідувала найважливіша частина церемонії - випускники медичного факультету виголосили «Клятву лікаря». Клятву зачитала випускниця медичного факультету Ігнатуша Валентина, з привітальною промовою від випускників медичного факультету виступила Ляшенко Вікторія.

За традицією, після завершення офіційної частини заходу для глядачів талановиті студенти Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ» приготували яскраві концертні номери.