Студенти-іноземці ДЗ «ЛДМУ» вивчають мову країни, у якій здобувають освіту.

Опанувати мову без знайомства з українською культурою не можливо. Задля занурення студентів-першокурсників з Індії в дивовижний світ національних традицій України викладачі кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами організували для них відвідування Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.

Саме зараз у закладі перебуває експозиція з єдиного в Україні «Музею на крилах», де зібрані янголи не тільки з України, а й з усіх куточків світу. Ідея створення цього музею належить Поліні Туфекчі, яка разом з мамою була вимушена переїхати з окупованого Луганська до Кремінної. Дівчинка мріяла, щоб небесні охоронці спустилися на крилах і захистили Україну від війни та повернули мирне небо над домівками Луганщини та Донеччини. Мрію дівчинки втілили громадські активісти, які й створили музей у місті Кремінна.

У музеї представлені фігурки ангелів, виготовлені в різних техніках та стилях. Є тут навіть янголи, яких опалила війна в будинку, зруйнованого снарядом.

Екскурсія викликала щиру зацікавленість й залишила яскравий емоційний слід у свідомості студентів. Свої враження від побаченого й почутого вони записали в книзі відгуків Центру туризму та краєзнавства.