Україна цього року вшановує 22-у річницю Конституції.

Для молодої держави Основний Закон, прийнятий Верховною Радою України 28 червня 1996 р., став символом консолідації Українського народу в розбудові країни як суверенної і незалежної, демократичної, соціальної та правової. Таке ставлення до Конституції відповідає загальносвітовим тенденціям утвердження конституцій як найбільш шанованих і важливих правових цінностей сучасності. Адже, лише держава, що має досконалу демократичну конституцію отримує стабільність розвитку своєї внутрішньої політики і визнання на міжнародній арені.

На кафедрі іноземних мов з латинською та українською мовами на відзначення свята пройшли заходи інформаційно-освітнього і патріотично-виховного змісту: звернення Президента України П.О.Порошенка до народу з нагоди 22-ї річниці Конституції України, перегляд відеофільмів, спрямованих на консолідацію суспільства, формування правової культури, виховання громадянської свідомості та поваги до основного Закону своєї країни. Після обговорення фільмів, студенти зробили висновок, що День Конституції – не тільки свято нормативного акту, а день, коли було закріплено правові основи незалежної України, її суверенітет, територіальну цілісність, це стало найважливішим кроком у забезпеченні прав і свобод людини та громадянина.