13 лютого 2018 року в ДЗ «Луганський державний медичний університет»
відбулася студентська олімпіада з дисципліни «Фармакологія»

Прийняли участь 12 учасників. Конкурсні завдання олімпіади включали питання за такими тематичними блоками: лікарська рецептура, загальна фармакологія, фармакологія аферентного відділу нервової системи, фармакологія еферентного відділу нервової системи, фармакологія болю, фармакологія запалення, фармакологія протиалергічних засобів, фармакологія центральної нервової си'стеми, фармакологія серцево-судинної системи, фармакологія дихальної системи, фармакологія травної системи, фармакологія системи крові, фармакологія ендокринної системи. Студенти проходили тестування, виконували завдання з рецептури, вирішували професійні ситуаційні задачі, а також відповідали на теоретичні запитання.

Голова журі, в.о. завідувача кафедри фармакології, клінічної фармакології, та клінічної фармації к.мед. н., доц. Мелещенко Н.В. Члени журі: к.фарм.н., доц. Акімова М.С., ас. Шаповалова Ю.Ю.

Краще впорались із завданнями та показали гарні знання з предмету "Фармакологія" наступні студентимедичного факультету:

• I місце – Корнута Д.І., гр. 2м;
  • II місце- Янкевич О.М., гр. 2м ;
  • III місце- Овчаренко В. А., гр. 18лм;

Кращі результати з фармацевтичного факультету показали:

• I місце –Трофимова В.В., гр. 12ф;
  • II місце- Терещенко П.Н, гр. 12ф;
  • III місце-Пригода Є.С, гр. 12ф.

Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів в наступному етапі олімпіади з фармакології!
З повагою колектив кафедри фармакології, клінічної фармакології та клінічної фармації.