Our students am usedly took part in different romantic contests on St. Valentine'sDay!

День святого Валентина, мабуть, найромантичніше свято, яке активно відзначають практично в кожному куточку світу. 14 лютого – джерело позитиву та святкового настрою, коли прийнято дарувати подарунки, говорити теплі слова та зізнаватися у своїх почуттях.

У цей романтичний день вже котрий рік поспіль кафедра іноземних мов з латинською та українською мовами проводить пізнавально-розважальну програму, що має на меті висвітлення звичаїв та традицій, культурних відмінностей у святкуванні Дня Святого Валентина в англомовних країнах та Україні.

У насиченій оригінальними жартами ведучих, веселими конкурсами та привітаннями програмі, охоче взяли участь вітчизняні та іноземні студенти нашого закладу. Члени команд виступили у ролі закоханих поетів, художників та співаків. Учасники чуттєво продекламували вірші українською, англійською, французькою та бенгальською мовами. Фіналом дійства стало виконання в караоке романтичної англійської пісні «You are my sunshine!».
   Святкова атмосфера та чудовий настрій стали приємним подарунком для всіх, хто взяв участь у святі!