16-18 лютого, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбувся з'їзд голів та керівного апарату органів студентського самоврядування вищих медичних навчальних закладів.

Форум "IF MEDICAL WEEKEND" організовний Студентським парламентом ІФНМУ.

Івано-Франківськ відвідали представники студентських організацій десяти ВНЗ медичних університетів України. Під час події відбувався обмін досвідом, розбірк онкретних проблем студентських організацій у вишах, презентація найбільш вдалих проектів, поради що до їх організації, а щемайстер-класи що до організації роботи та співпраці студентів з адміністрацією університетів.

Головами студентських парламентів була створена громадська організація ВОМОСС — Всеукраїнське об'єднання медичних органів студентського самоврядування. Результатом третього дня був якісний тімбілдинг.